...

Prosty sposób jak przestać pić alkohol – sesja indywidualna online na żywo

Czas trwania sesji: 6h

Indywidualna terapia alkoholowa

Dlaczego warto skorzystać z indywidualnej terapii alkoholowej online?

  • Najskuteczniejszy sposób korzystania z Easyway Allena Carra.

  • Większość pijących potrzebuje tylko jednej sesji.

  • Gwarancja zwrotu pieniędzy*.

  • Brak złych objawów odstawienia.

  • Bez substytutów.

Easyway nie skupia się na wadach picia – wiesz o nich już wszystko. Zamiast tego sesja odpowiada na pytanie: „Co jest takiego wspaniałego w byciu pijącym?” Zrozumienie tego jest kluczem do wyjścia z alkoholizmu.

Co dzieje się na sesji? Przebieg indywidualnej terapii

1. Przegląd problemu

Sesja na temat zaprzestania picia alkoholu trwa około 6-7 godzin. Sesję prowadzi doświadczony terapeuta Easyway Allena Carra, który z powodzeniem zastosował tę metodę do rzucenia picia.

Seminarium pomoże Ci zrozumieć, dlaczego pijesz i dlaczego w przeszłości było Ci tak trudno rzucić. Obejmuje każdy aspekt picia, niezależnie od tego, czy uważasz, że pijesz z powodu przyzwyczajenia, uzależnienia, aspektów społecznych czy stresu.

Punktem kulminacyjnym sesji jest 20-minutowa sesja hipnoterapii. To tylko lekkie ćwiczenie relaksacyjne, które wzmacniają główne punkty sesji, i są zawsze przyjemnym i spokojnym doświadczeniem.

2. Zrozumiesz, dlaczego pijesz

Nie stosujemy żadnych taktyk zastraszania ani szokujących obrazów szkód, jakie wyrządza picie. Wiesz już o tym wszystko.

Zamiast tego badamy i poprawiamy błędne przekonania, które trzymają wszystkich pijących w pułapce. Nie patrzymy tylko na uzależnienie fizyczne, ale także na aspekt psychiczny. Możesz być zaskoczony, że uzależnienie jest w 1% fizyczne i 99% psychiczne.

Jest to najważniejszy aspekt zaprzestania picia za pomocą metody Easyway Allena Carra – tak długo, jak masz „poukładane w głowie”, fizyczne aspekty uzależnienia są w rzeczywistości niewiarygodnie łagodne. Wiemy, że w tym momencie trudno Ci w to uwierzyć, ale zajmie nam tylko kilka godzin, aby pokazać Ci, że nie masz absolutnie nic do stracenia, jednak wszystko do zyskania.

3. Co sprawia, że jesteś uzależniony?

Pijący wierzą, że czerpią prawdziwą przyjemność i wiele korzyści z picia. Że pomaga im to cieszyć się życiem, radzić sobie ze stresem, relaksować się i spotykać z innymi. Z tego powodu obawiają się, że nawet jeśli uda im się przestać, będą nieszczęśliwi i będą czuli się czegoś pozbawieni do końca życia.

Oprócz tego strachu, pijący obawiają się również wad picia: utraty zdrowia, stygmatyzacji, marnotrawienia pieniędzy i zniewolenia. Chociaż ciężko pracują, by o nich nie myśleć, pozostają one jak wielka ciemna chmura z tyłu głowy pijącego.

To są obawy, które uzależniają pijących.

Metoda usuwa Twoją potrzebę i chęć picia oraz usuwa lęki, które trzymają Cię w uzależnieniu.

4. Wolność

Wyjdziesz z sesji jako szczęśliwy niepijący, bez potrzeby używania bezużytecznych wspomagaczy lub substytutów.

Sesja usuwa poczucie straty, pozostawiając Cię w odpowiednim nastroju, by uwolnić się od alkoholu, a postępując zgodnie z kilkoma prostymi instrukcjami, przekonasz się, że fizyczne odstawienie alkoholu jest prawie niezauważalne.

Nie zatęsknisz za piciem!

Nie zapomnij, że dzięki Gwarancji Zwrotu Pieniędzy nie masz absolutnie nic do stracenia i wszystko do zyskania!

Skorzystaj z indywidualnej terapii alkoholowej

Nadużywanie trunków bardzo często prowadzi do różnego rodzaju problemów. Uzależnienie od alkoholu sprawia, że trudno jest utrzymać kontrolę nad własnym życiem, a w szczególności kwestiami związanymi z karierą zawodową, finansami czy relacjami z bliskimi. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest rozpoczęcie terapii alkoholowej online, dzięki której alkoholik poczuje wolność i nie będzie odczuwał potrzeby zagłuszania emocji alkoholem.

Czy terapia indywidualna jest dla mnie?

Obawa przed udziałem w grupowej terapii uzależnień sprawia, że wiele osób nie decyduje się na rozpoczęcie leczenia. Dobrym rozwiązaniem, które pozwoli na rzucenie picia, jest wówczas podjęcie indywidualnej terapii alkoholowej. Pełne zaangażowanie terapeuty, a także poświęcenie całej uwagi Twojej osobie, pozwoli na zrozumienie kluczowych problemów, które skłoniły Cię do sięgnięcia po alkohol. Indywidualna współpraca z terapeutą to również szansa na wdrożenie w życie rad i skutecznych metod leczenia alkoholizmu, dzięki którym poradzisz sobie z nałogiem – raz na zawsze.

Brak obecności innych uczestników terapii z pewnością pomoże się otworzyć osobom odczuwającym obawę, brak zrozumienia, a nierzadko także wstyd. Poczucie bezpieczeństwa, jakie niesienie za sobą indywidualna terapia alkoholowa, to jeden z kluczowych elementów leczenia uzależnienia. Warto skorzystać z tej metody terapii, aby nauczyć się radzić sobie z potrzebą sięgnięcia po alkohol, pokochać swoje życie i zacząć z niego korzystać.

Facebook
Instagram
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.