...

Prosty sposób jak przestać pić alkohol – sesja indywidualna online na żywo

Czas trwania sesji: 6h

Indywidualna sesja online - Przestań pić alkohol i wyjdź z uzależnienia

Dlaczego warto skorzystać z indywidualnej sesji alkoholowej online “jak przestać pić”?
Easyway nie skupia się na wadach picia – wiesz o nich już wszystko. Zamiast tego sesja odpowiada na pytanie: „Co jest takiego wspaniałego w byciu pijącym?” i “Jak to jest czuć się wolnym?”. Zrozumienie tego jest kluczem do wyjścia z nałogu i stania się abstynentem.

Co dzieje się na sesji? Jak wygląd przebieg?

1. Przegląd problemu

Sesja na temat zaprzestania picia alkoholu trwa około 6-7 godzin. Sesja będzie prowadzona przez mnie jako osobę doświadczoną w metodzie Easyway Allena Carra, która z powodzeniem zastosowała tę metodę do rzucenia picia w swoim przypadku.
Podczas seminarium dostaniesz od mnie porady, które pomogą Ci zrozumieć, dlaczego pijesz i dlaczego w przeszłości było Ci tak trudno rzucić. Sama sesja obejmuje każdy aspekt picia, niezależnie od tego, czy uważasz, że pijesz z powodu przyzwyczajenia, uzależnienia, aspektów społecznych czy stresu.
Punktem kulminacyjnym sesji jest 20-minutowa sesja hipnoterapii. To tylko lekkie ćwiczenie relaksacyjne, które wzmacnia główne punkty sesji, i jest zawsze przyjemnym i spokojnym doświadczeniem.

2. Zrozumienie, dlaczego pijesz i nie możesz przestać

Nie stosuję żadnych taktyk zastraszania ani szokujących obrazów szkód, jakie wyrządza picie. Wiesz już o tym wszystko.
Zamiast tego badam i poprawiam błędne przekonania, które trzymają wszystkich pijących w pułapce. Niezależnie od tego czy piją codziennie, czy np. 2 – 3 razy w tygodniu. Nie patrzę tylko na uzależnienie fizyczne, ale także na aspekt psychiczny. Możesz być zaskoczony, że uzależnienie jest w 1% fizyczne i 99% psychiczne.
Jest to najważniejszy aspekt zaprzestania picia i całkowitego wyleczenia za pomocą metody Easyway Allena Carra – tak długo, jak masz „poukładane w głowie”, fizyczne aspekty uzależnienia są w rzeczywistości niewiarygodnie łagodne. Wiem, że w tym momencie trudno Ci w to uwierzyć, ale zajmie mi to tylko kilka godzin, aby pokazać Ci, że nie masz absolutnie nic do stracenia, jednak bardzo wiele zyskasz.

3. Co sprawia, że jesteś uzależniony?

Pijący wierzą, że czerpią prawdziwą przyjemność i wiele korzyści z picia. Że pomaga im to cieszyć się życiem, radzić sobie z problemami, relaksować się i spotykać z innymi. Z tego powodu obawiają się, że nawet jeśli uda im się przestać, będą nieszczęśliwi i będą czuli się czegoś pozbawieni do końca życia.
Oprócz tego strachu, pijący obawiają się również wad picia: utraty zdrowia, stygmatyzacji, marnotrawienia pieniędzy i zniewolenia. Chociaż ciężko pracują, by o nich nie myśleć, pozostają one jak wielka ciemna chmura z tyłu głowy pijącego.
To są przyczyny uzależnienia pijących i właśnie dla tego nie mogą oni pozbyć się alkoholu.
Metoda pomaga w zrozumieniu tego i usuwa Twoją potrzebę chęci picia oraz lęki, które trzymają Cię w uzależnieniu. Jeśli więc chcesz przestać to robić to zapisz się na sesję.

4. Wolność

Wyjdziesz z sesji jako szczęśliwy niepijący, bez potrzeby używania bezużytecznych wspomagaczy lub substytutów.
Sesja usuwa poczucie straty, pozostawiając Cię w odpowiednim nastroju, by uwolnić się od alkoholu, a postępując zgodnie z kilkoma prostymi instrukcjami, przekonasz się, że fizyczne odstawienie alkoholu jest prawie niezauważalne.
Nie zatęsknisz za piciem!
Nie zapomnij, że jeśli się nie powiedzie to zwracam Ci pieniądze, więc nie masz absolutnie nic do stracenia!

Skorzystaj z indywidualnej sesji alkoholowej i samemu zaprzestań pić

Nadużywanie trunków bardzo często prowadzi do różnego rodzaju problemów. Uzależnienie od alkoholu sprawia, że może być Ci trudno utrzymać kontrolę nad własnym życiem, a w szczególności kwestiami związanymi z karierą zawodową, finansami czy relacjami z bliskimi. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest rozpoczęcie sesji alkoholowej online, dzięki której poczujesz wolność i nie będziesz odczuwał potrzeby zagłuszania emocji alkoholem.

Czy indywidualna sesja jest dla mnie? – sposób na wyjście z uzależnienia

Obawa przed udziałem w grupowej sesji uzależnień może sprawiać, że wiele osób nie decyduje się na rozpoczęcie leczenia. Dobrym rozwiązaniem, które pozwoli na rzucenie picia, jest wówczas podjęcie indywidualnej sesji alkoholowej. Pełne moje zaangażowanie, a także poświęcenie całej uwagi Twojej osobie, pozwoli na zrozumienie kluczowych problemów, które skłoniły Cię do sięgnięcia po alkohol. Indywidualna współpraca z mną to również szansa na wdrożenie w życie rad i skutecznych metod leczenia uzależnienia, dzięki którym będziesz mógł poradzić sobie z tym nałogiem raz na zawsze.
Brak obecności innych uczestników sesji z pewnością pomoże się otworzyć osobom odczuwającym obawę, brak zrozumienia, a nierzadko także wstyd. Poczucie bezpieczeństwa, jakie niesienie za sobą indywidualna sesja alkoholowa, to jeden z kluczowych elementów leczenia uzależnienia. Warto skorzystać z tego rodzaju sesji, aby nauczyć się radzić sobie z potrzebą sięgnięcia po alkohol, pokochać swoje życie i zacząć z niego korzystać.
Facebook