...

Prosty sposób jak przestać pić alkohol – sesja grupowa online na żywo – 20.08.2022

Czas trwania sesji: 7h

Rzucenie jest łatwe… kiedy wiesz jak

  • Najskuteczniejszy sposób korzystania z Easyway Allena Carra.

  • Większość pijących potrzebuje tylko jednej sesji

  • Gwarancja zwrotu pieniędzy*

  • Brak złych objawów odstawienia

  • Bez żadnych środków farmakologicznych.

Metoda Easyway nie skupia się na wadach picia – już wiesz o nich wszystko. Zamiast tego sesja odpowiada na pytanie: „Co jest takiego wspaniałego w byciu pijącym?” Zrozumienie tego jest kluczem do uwolnienia się.

Co dzieje się na sesji?

1. Przegląd

Sesja na temat zaprzestania picia alkoholu trwa około 6-7 godzin. Zaczynamy około godziny 8 rano i kończymy około godziny 15, 16.Odbywa  się w grupie do 10 pijących. Sesję prowadzi doświadczony terapeuta Easyway Allena Carra , który sam z powodzeniem zastosował tę metodę do rzucenia picia. 

Seminarium pomoże Ci zrozumieć, dlaczego pijesz i dlaczego w przeszłości było Ci tak trudno rzucić. Obejmuje każdy aspekt picia, niezależnie od tego, czy uważasz, że pijesz z powodu przyzwyczajenia, uzależnienia, aspektów społecznych czy stresu.

Na koniec sesji odbywa się 20-minutowa sesja hipnoterapii. Jest to lekkie ćwiczenie relaksacyjne, które wzmacnia główne punkty sesji i jest zawsze przyjemnym i spokojnym doświadczeniem podsymowującym to co zostało powiedziane wcześniej nań sesji.

2. Zrozumieć, dlaczego pijesz

Nie stosujemy żadnych taktyk zastraszania ani szokujących obrazów szkód, jakie wyrządza picie. Wiesz już o tym wszystko.

Zamiast tego badamy i poprawiamy błędne przekonania, które trzymają wszystkich pijących w pułapce. Nie patrzymy tylko na uzależnienie fizyczne, ale także i przede wszystkim na aspekt psychiczny. Możesz być zaskoczony, że uzależnienie jest w 1% fizyczne i 99% psychiczne.

Jest to najważniejszy aspekt zaprzestania picia za pomocą metody Easyway Allena Carra – tak długo, jak masz „poukładane w głowie”, fizyczne aspekty uzależnienia są w rzeczywistości niewiarygodnie łagodne. Wiemy, że w tym momencie trudno Ci w to uwierzyć, ale zajmie nam tylko kilka godzin, aby pokazać Ci, jak (z naszą gwarancją zwrotu pieniędzy) nie masz absolutnie nic do stracenia, a bardzo wiele do zyskania.

3. Co sprawia, że jesteś uzależniony?

Pijący wierzą, że czerpią przyjemność i wiele korzyści z picia. Że pomaga im to cieszyć się życiem, radzić sobie ze stresem, relaksować się i rozluźniać podczas spotkań towarzyskich. Z tego powodu obawiają się, że nawet jeśli uda im się przestać pić, będą nieszczęśliwi i będą czuli się czegoś pozbawieni do końca życia.

Oprócz tego strachu, pijący obawiają się również wad picia; utraty zdrowia, stygmatyzacji, marnotrawienia pieniędzy i zniewolenia. Chociaż ciężko pracują, by o nich nie myśleć, pozostają one jak wielka ciemna chmura z tyłu głowy pijącego.

Metoda Easyway usuwa Twoją potrzebę i chęć picia oraz usuwa lęki, które trzymają cię w uzależnieniu.

4. Wolność

Wyjdziesz z sesji jako szczęśliwa osoba niepijąca, bez potrzeby używania bezużytecznych wspomagaczy lub jakichkolwiek substytutów.

Sesja usuwa poczucie straty, pozostawiając cię w odpowiednim nastroju, by uwolnić się od alkoholu, a postępując zgodnie z kilkoma prostymi instrukcjami, przekonasz się, że fizyczne odstawienie alkoholu jest prawie niezauważalne.

Nie zatęsknisz za piciem!

Pamiętaj, że dzięki Gwarancji Zwrotu Pieniędzy nie masz absolutnie nic do stracenia a bardzo dużo do zyskania! WOLNOŚĆ. 

Facebook