...

Terapia alkoholowa przez Internet

Nadmierne spożycie alkoholu dotyczy coraz większej liczby osób, które często aż do momentu utraty kontroli nad własnym życiem, nie zdają sobie z tego sprawy. Kluczem do poradzenia sobie z nałogiem jest dobranie odpowiedniej terapii alkoholowej prowadzonej przez Internet pod okiem doświadczonego specjalisty. Korzystamy z metody Easyway Allena Carra, która pozwala osiągnąć spektakularne efekty w ciągu jednego dnia. 

Terapia uzależnień online jest możliwa!

Masz problem z alkoholem? Skorzystaj z terapii online

Nadużywanie alkoholu może dotknąć każdego, bez znaczenia jaki tryb życia prowadzi, jaki jest jego status zawodowy bądź społeczny.

Powszechnie znane terapie zakładają konieczność uczestniczenia w wielu spotkaniach – to miesiące, a nawet lata terapii. Internetowy kurs Easyway trwa jedynie 6 godzin!

0 %
SKUTECZNOŚCI

Nasza metoda jest wyjątkowo skuteczna. Jeśli jednak nie uda Ci się poradzić sobie z problemem alkoholowym dzięki terapii uzależnień online, gwarantujemy Ci zwrot pieniędzy.

0 %
NATURALNIE

Stosowana przez nas metoda nie wymaga przyjmowania żadnych leków lub innych substancji wspomagających.

Internetowa terapia alkoholowa - skuteczność i wygoda

 Chęć rozwiązania swojego problemu alkoholowego to ważna decyzja i świadectwo ogromnej odwagi. Z różnych przyczyn nie każdy jednak może uczestniczyć w terapii stacjonarnej. Dlatego też wychodzimy z propozycją terapii uzależnień online. Otrzymasz kompleksową pomoc i wsparcie podczas walki z chęcią sięgnięcia po alkohol.

Terapia online jest skierowana do osób, które z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w terapii tradycyjnej. Jest równie skuteczna.

Jeśli pragniesz przestać pić, a także nauczyć się żyć bez alkoholu i poczuć wolność, terapia online jest właśnie dla Ciebie.

Terapia alkoholowa online – dla kogo?

Jesteśmy gotowi nieść pomoc online. Podobnie jak podczas sesji stacjonarnych, również i Ty otrzymasz kompleksową pomoc i wsparcie podczas walki z uzależnieniem.

Terapia alkoholowa przez Internet jest skierowana do osób, które z różnych przyczyn nie chcą uczestniczyć w terapii stacjonarnej. To dobre rozwiązanie dla kogoś kto obawia się terapii bezpośredniej, bądź nie posiada wystarczającej ilości wolnego czasu, aby uczestniczyć w sesjach grupowych.

 Terapia indywidualna online to sposób uczestniczenia w spotkaniu bez konieczności mierzenia się ze swoim problemem w towarzystwie innych. To również pełna dyskrecja i możliwości wyboru odpowiedniego dla siebie terminu. 

Jeśli z powodu nadużywania alkoholu tracisz kontrolę nad swoim życiem, konieczne jest podjęcie decyzji, że chcesz sobie z tym problemem poradzić. Terapia uzależnień przez Internet bardzo Ci to ułatwi. Udział w sesji pozwoli Ci zrozumieć problem, a także pożegnać się z nadużywaniem alkoholu w skuteczny sposób. Jeśli chcesz przestać pić, nauczyć się żyć bez alkoholu i mieć  poczucie wolność, terapia alkoholowa online jest właśnie dla Ciebie.

Oferujemy kursy grupowe oraz indywidualne

Rozpocznij terapię alkoholową przez Internet

Warto podjąć walkę z nałogiem jak najszybciej. Utrata kontroli nad własnym życiem nierzadko prowadzi do przykrych konsekwencji, zarówno w kwestiach zawodowych, jak i prywatnych. Osoby z problemem alkoholowym obawiają się często stacjonarnych spotkań, dlatego możliwość skorzystania z terapii online jest kluczowa w procesie odzyskiwania wolności.

Facebook