Gwarancja zwrotu pieniędzy

Oferujemy gwarancję zwrotu pieniędzy po to, aby każdy mógł wypróbować naszą metodę bez ryzyka finansowego. Ta oferta sprawia, że jesteśmy wyjątkowi na rynku usług związanych z rzuceniem alkoholu.

Mniej niż 10% naszych klientów zwraca się z prośbą o zwrot pieniędzy. Jeżeli ukończysz program, jak zostało to opisane w poniżej zamieszczonych warunkach, i nie rzucisz picia, zwrócimy Ci pieniądze za wniesioną opłatę.

Sukces lub zwrot pieniędzy

Jeśli naprawdę chcesz rzucić picie, nasza metoda nie tylko Ci to umożliwi, ale także sprawi, że stanie się to relatywnie łatwe. Jeżeli będziesz się stosował do instrukcji, nie tylko przestaniesz pić, ale także alkoholowy zespół odstawienia będzie dla Ciebie w miarę bezbolesny, a co najważniejsze nie będziesz tęsknił za piciem.

Dla większości pijących wystarcza jedno seminarium aby stać się szczęśliwą osobą niepijącą. W niektórych przypadkach, potrzebne jest więcej niż jedna sesja. W takich sytuacjach nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata. Pierwotna opłata pokrywa wszystkie trzy sesje – główna i dwie wzmacniające. 

WARUNKI GWARANCJI

Jeśli w ciągu 3 miesięcy od daty pierwszego seminarium nadal będziesz pił alkohol i zdecydujesz, że nie rzucasz picia, twoja opłata zostanie zwrócona w całości bez zbędnych pytań. Wierzymy w twoje słowo. Jednakże poprosimy o szczerą odpowiedź z twojej strony dotyczącą pragnienia rzucenia alkoholu.

Gwarancja będzie unieważniona w następujących przypadkach:

(1) Jeśli odwołasz, przesuniesz lub nie przybędziesz na seminarium lub jeśli spóźnisz się na któreś z seminariów więcej niż 15 minut.

(2) Jeśli nie weźmiesz udziału przynajmniej w 2 sesjach wzmacniających w ciągu 3 miesięcy od daty pierwszego seminarium (Drugie i trzecie seminarium nie są powtórzeniem pierwszego. Trwają one po około 5-6 godzin każde)

Gdyby się zdarzyło, że przestaniesz pić alkohol przez 6 lub więcej miesięcy, ale zacząłbyś później pić na nowo, będziesz mógł uczestniczyć w dowolnej ilości seminariów wzmacniających uiszczając połowę ceny.

Jeśli jednak nie uczestniczyłeś w pełnym podstawowym kursie w ciągu ostatnich 12 miesięcy, będziesz musiał ponownie wziąć udział w podstawowym seminarium, standardowa opłata będzie pełna i będzie obowiązywać pełna gwarancja.

Należy pamiętać, że sesje uzupełniające (wzmacniające) odbywają się w dni powszednie i tylko online.

W mało prawdopodobnym przypadku, gdy będziesz musiał złożyć wniosek w ramach niniejszej Gwarancji Zwrotu Pieniędzy, skontaktuj się z nami.

Należy pamiętać, że Specjalne Promocje mogą nie obejmować Gwarancji Zwrotu Pieniędzy.