...

O metodzie Easyway Allena Carra

Allen Carr Easyway to uznana na całym świecie metoda walki z uzależnieniami. Wynalazca metody, nieżyjący już Allen Carr, uzależniony był od palenia papierosów. Jego metoda okazała się na tyle uniwersalna, że w tej chwili stosuje się ją do walki z uzależnieniem od nikotyny, kofeiny, słodyczy, alkoholu, narkotyków, hazardu, z uzależnieniem technologicznym, rozwiązuje także problemy związane z nadwagą, długami a nawet lękiem przed lataniem.

Przez ostatnie 35 lat pomogliśmy ponad 50 milionom osób na całym świecie. 

Skuteczność metody Easyway potwierdzona jest badaniami klinicznymi1.

Ogólna ocena klientów ACE:
5/5
Ocena 4.8 – recenzje
Odtwórz wideo

metoda Allena carra jest nr 1 na świecie

50mln

Tobie też możemy pomóc.

naturalnie-100

Nie stosujemy żadnych leków.

Nowoczesna metoda, Dzięki której pozbędziesz się chęci sięgnięcia po alkohol

Istnieje wiele sposobów wykorzystania metody Easyway Allena Carra – wszystkie pozwolą Ci uwolnić się łatwo, bezboleśnie i nie wymagają silnej woli.

Nasze kursy są najskuteczniejszym sposobem uzyskania dostępu do metody i są prowadzone przez doświadczonych terapeutów Easyway, którzy z powodzeniem wykorzystali tę metodę, aby samemu uwolnić  od nałogu.

Easyway - zrozumiesz, dlaczego pijesz alkohol

Nie stosujemy żadnych taktyk zastraszania ani szokujących obrazów szkód, jakie powoduje nałóg – już wiesz o tym wszystko.

Zamiast tego badamy i poprawiamy błędne przekonania, które trzymają wszystkich uzależnionych od alkoholu w pułapce. Patrzymy nie tylko na uzależnienie fizyczne, ale głównie na aspekty psychiczne.

Możesz być zaskoczony, że uzależnienie jest w 1% fizyczne a w 99% psychiczne.

dlaczego myślisz, że możesz mieć problem z alkoholem?

Osoby uzależnione wierzą, że czerpią prawdziwą przyjemność i wsparcie z picia. Złudnie to pomaga im cieszyć się życiem, radzić sobie ze stresem, odpoczywać czy udzielać się towarzysko. Z tego powodu obawiają się, że nawet jeśli uda im się rzucić, będą nieszczęśliwi i będą pozbawieni czegoś do końca życia.

 Dzięki metodzie Easyway problem znika. 

Oprócz strachu obawiają się również skutków uzależnienia: utraty zdrowia, stygmatyzacji, marnotrawienia pieniędzy i zniewolenia. To sprawia, że odczuwają jeszcze więcej stresu, który wydaje im się możliwy do złagodzenia jedynie przez alkohol. .

To są obawy, które trzymają ich w pułapce nałogu.

Metoda Allena Carra je usuwa.

wolność dzięki Metodzie EASyway allena carra

Po zastosowaniu metody Easyway od razu będziesz cieszyć się wolnością. sesja trwa trwa jeden dzień – nie musisz uczestniczyć w dziesiątkach sesji, wystarczy jedno spotkanie z terapeutą.

Dzięki terapii Allena Carra za niczym nie będziesz tęsknić!

Opinie o metodzie Allena Carra

Poznaj opinie osób, które skorzystały z metody Easyway Allena Carra

Nikki-Glasser-330x220
„Najlepszy sposób na rzucenie czegokolwiek. Naprawdę myślę, że gdybym nie była komikiem, chciałbym zostać terapeutką Easyway Allena Carra!”*
Nikki Glaser
(rzuciła palenie i alkohol)
Chrissie-Hynde-330x220
„Morał z mojej historii jest taki, że narkotyki, w tym tytoń i alkohol, powodują tylko cierpienie. Skorzystałam z Easyway Allena Carra i rzuciłam”*
Chrissie Hynde
(rzuciła palenie i alkohol)
Sir-Richard-Branson-330x220
„Jego metoda jest absolutnie wyjątkowa… Z przyjemnością stwierdzam, że sprawdziła się u wielu moich przyjaciół i pracowników”*
Sir Richard Branson
(o metodzie Easyway Allena Carra)
Lou-Sunders-330x220
„W jakiś sposób uświadomiła mi, że nic nie tracę."*
Lou Sanders
(rzuciła alkohol)
Rafael-Stantandreu-330x220
„Niektórzy uważają mnie za jednego z najlepszych psychologów w Hiszpanii. A nawet w Europie. Rzucenie Alkoholu jest łatwe i wspaniałe. Zrobiłem to wiele lat temu korzystając z instrukcji Allena Carra i codziennie czuję się silniejszy."*
Rafael Stantandreu
(rzucił alkohol)

Historia Allena Carra

Allen Carr został dyplomowanym księgowym w 1958 roku. Odniósł sukces w wybranym przez siebie zawodzie, ale uzależnienie od 100 papierosów dziennie doprowadzało go do rozpaczy. W 1983 roku, po niezliczonych nieudanych próbach rzucenia palenia za pomocą metod opartych na sile woli, w końcu odkrył to, na co czekał świat – łatwy sposób na rzucenie palenia. Po odejściu z księgowości, Allen zyskał światową renomę dzięki fenomenalnemu sukcesowi swojej metody, i pomógł w wyjściu z nałogu palaczom na całym świecie. Założona przez niego organizacja jest obecnie uznawana za wiodący światowy autorytet w dziedzinie uzależnień. W 1998 roku został zaproszony do wystąpienia na X Światowej Konferencji Tytoniu i Zdrowia – był pierwszą osoba nie posiadająca kwalifikacji medycznych, która otrzymała takie wyróżnienie.

Kontynuacja dziedzictwa Allena Carra. Metoda Easyway a alkohol

Allen intensywnie pracował nad zastosowaniem swojej nowoczesnej metody do innych problemów i uzależnień, pisząc i redagując ogromną ilość tekstów. Ściśle współpracował z Robinem Hayleyem i Johnem Diceyem (odpowiednio prezesem i dyrektorem zarządzającym Easyway Allena Carra). Powierzając im tę metodę, wiedział, że są w stanie edytować jego pracę i aktualizować ją zgodnie z wymaganiami.

Dobrym przykładem tej współpracy, jest fakt, że metoda została z powodzeniem zastosowana do niedawnego zjawiska e-papierosów.

Metoda Allena Carra - Easyway - jest szeroko opisywana w mediach

Używana przez firmy na całym świecie

Gdzie jesteśmy

Easyway Allena Carra na całym świecie

Posiadamy kliniki w ponad 50 krajach, w tym:

Wielka Brytania, Argentyna, Australia, Austria, Bahrajn, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Kanada, Chile, Kolumbia, Cypr, Czechy, Dania, Ekwador, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Gwatemala, Hongkong, Węgry, Islandia, Indie, Iran, Izrael, Włochy, Japonia, Liban, Litwa, Mauritius, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Peru, Polska, Portugalia, Irlandia, Rumunia, Rosja, Arabia Saudyjska, Serbia, Słowenia, Słowacja, Singapur, RPA, Hiszpania, Korea Południowa, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Ukraina i USA.

Kolor czerwony oznacza centrum Easyway Allena Carra.

Kolor biały oznacza usługę online Easyway Allena Carra.

Facebook
Instagram
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.