O metodzie
Easyway Allena
Carra

Skuteczny sposób na uwolnienie
się od picia alkoholu

Przez ponad 40 lat Allen Carr’s Easyway pomógł ponad 50 milionom ludzi na całym świecie w walce z uzależnieniami i problemami.
Allen Carr’s Easyway jest jedną z niewielu prywatnych firm, które są partnerami Światowej Organizacji Zdrowia.
Metoda ta jest klinicznie sprawdzona i rozprzestrzeniła się na całym świecie pocztą pantoflową z jednego prostego powodu:
TO DZIAŁA!

Dlaczego warto skorzystać z METODY ALLENA CARRA?

Bez przeciwwskazań

Zmienisz jedynie swój stosunek
do alkoholu.

Gwarancja!

Albo przestaniesz pić, albo zwrócimy
Ci opłatę za kurs

Bez środków pomocniczych

Nie używamy leków ani kodowania,
sugestii ani hipnozy.

Bez siły woli

Nie jest potrzebna siła woli. Po prostu
stracisz chęć do picia.

Jest dla każdego

Nie ma znaczenia, czy pijesz tylko od czasu
do czasu, czy wpadasz w długi napad.

50 mln osób, które dzięki metodzie Easyway Allena Carra uwolniły się od swoich nałogów

Już 50 mln osób uwolniło się, dzięki nam od nałogu

Nasza misja i wartości


Pomóc każdemu na świecie uwolnić się od uzależnienia.

Dostarczanie narzędzi umożliwiających ludziom poprawę ich zdrowia, samopoczucia i życia.

Aby to osiągnąć, musimy nadal rozwijać i oferować wysokiej jakości sprawdzone rozwiązania i programy w różnych formatach dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Nasza metoda – droga do sukcesu


Istnieje wiele sposobów korzystania z metody Easyway Allena Carra, z których wszystkie pozwolą ci uwolnić się łatwo, bezboleśnie i bez potrzeby stosowania siły woli.

Nasze seminaria są najskuteczniejszym sposobem uzyskania dostępu do metody, czy to w ośrodku, czy online przez Zoom i są prowadzone przez doświadczonych terapeutów Easyway Allena Carra, którzy z powodzeniem stosowali metodę, aby być wolnym.

Opinie o metodzie Allena Carra

Poznaj opinie osób, które skorzystały z metody
Easyway Allena Carra

Historia Allena Carra


Allen Carr został dyplomowanym księgowym w 1958 roku. Odniósł sukces w wybranym przez siebie zawodzie, ale uzależnienie od 100 papierosów dziennie doprowadzało go do rozpaczy. W 1983 roku, po niezliczonych nieudanych próbach rzucenia palenia za pomocą metod opartych na sile woli, w końcu odkrył to, na co czekał świat – łatwy sposób na rzucenie palenia.

Po odejściu z księgowości Allen zyskał światową renomę dzięki fenomenalnemu sukcesowi swojej metody, i pomógł w wyjściu z nałogu palaczom na całym świecie. Założona przez niego organizacja jest obecnie uznawana za wiodący światowy autorytet w dziedzinie uzależnień. W 1998 roku został zaproszony do wystąpienia na X Światowej Konferencji Tytoniu i Zdrowia – był pierwszą osobą nie posiadająca kwalifikacji medycznych, która otrzymała takie wyróżnienie.

Uzależnienia, w których pomaga metoda Easyway

Kontynuacja dziedzictwa Allena Carra. Metoda Easyway a alkohol


Allen pracował intensywnie nad zastosowaniem swojej metody do innych problemów i uzależnień, przygotowując ogromną ilość tekstów. Ściśle współpracował z Robinem Hayleyem i Johnem Diceyem (odpowiednio prezesem i dyrektorem generalnym Allen Carr’s Easyway), powierzając im metodę, wiedząc, że są w stanie edytować jego pracę i aktualizować ją w razie potrzeby.

Dobrym tego przykładem jest to, jak metoda ta została z powodzeniem zastosowana do e-papierosów, a także do innych uzależnień i problemów, takich jak hazard, zadłużenie, cukier, kofeina, konopie indyjskie, heroina i kokaina – lista jest długa.

Metoda Allena Carra – Easyway – jest szeroko opisywana w mediach

Gdzie jesteśmy

Mapa świata, gdzie jest wykorzystywana Metoda Allena Carra

Easyway Allena Carra na całym świecie

Kliniki Easyway znajdziesz w ponad 50 krajach, w tym:

Wielka Brytania, Argentyna, Australia, Austria, Bahrajn, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Kanada, Chile, Kolumbia, Cypr, Czechy, Dania, Ekwador, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Gwatemala, Hongkong, Węgry, Islandia, Indie, Iran, Izrael, Włochy, Japonia, Liban, Litwa, Mauritius, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Peru, Polska, Portugalia, Irlandia, Rumunia, Rosja, Arabia Saudyjska, Serbia, Słowenia, Słowacja, Singapur, RPA, Hiszpania, Korea Południowa, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Ukraina i USA

Kolor czerwony oznacza centrum Easyway Allena Carra.

Kolor biały oznacza usługę online Easyway Allena Carra.

Potrzebujesz pomocy?

Nie jesteś pewien, czy jesteś gotowy? Zniechęca Cię perspektywa tego, co oznacza dla Ciebie zaprzestanie picia? Możemy pomóc.

Napisz do Nas

Skontaktuj się z nami przez formularz
dostępny na stronie

Zadzwoń

Chętnie Ci pomożemy, jeśli masz jakiekolwiek ogólne pytania dotyczące wszystkich rzeczy związanych z Allen Carr

Porozmawiaj z nami
na żywo

Możesz również skorzystać
z rozmowy na czacie lub video
na WhatsApp