Masz problem
z alkoholem?

Zobacz czym jest SESJA ONLINE

Co dzieje się podczas
seminarium?


Seminarium trwa około 6 godzin,
podczas których terapeuta – pomoże Ci dokładnie zrozumieć,
co robisz i dlaczego to robisz.
Możesz być zaskoczony tym,
co usłyszysz!

Dlaczego Nasza metoda jest taka skuteczna?


W przypadku uzależnień metoda wyjaśni błędne przekonania, które utrzymują cię w mentalnej niewoli i położy kres uzależnieniu psychicznemu.

Jest to najważniejszy aspekt procesu rzucania picia, ponieważ bez tego elementu można rzucić picie tylko z wielkim trudem i cierpieniem.

Wskaźniki sukcesu wszystkich innych metod są tak niskie właśnie dlatego, że ignorują one psychiczne aspekty uzależnienia.

Zrób pierwszy krok już dziś


Pozwól nam sobie pomóc

SESJA WYJŚCIA Z UZALEŻNIEŃ ONLINE JEST MOŻLIWA!


Nadmierne spożycie alkoholu dotyczy coraz większej liczby osób, które często aż do momentu utraty kontroli nad własnym życiem, nie zdają sobie z tego sprawy. Kluczem do poradzenia sobie z tym nałogiem jest dobranie odpowiedniej metody prowadzonej pod okiem doświadczonego specjalisty.

Jednym z takich specjalistów jest Maciej Kramarz, wykorzystujący metodę Easyway Allena Carra. Sam kiedyś przestał pić dzięki tej metodzie, a teraz pomaga innym zaskoczony tym, co usłyszysz!

Zaskakujące korzyści sesji online


Otrzymasz od nas kompleksową pomoc i wsparcie podczas całego okresu, kiedy będziemy pracować nad Twoim problemem.

Dzięki temu, że możesz nie wychodzić z domu, być w sobie znanym otoczeniu lepiej skupisz się na tym co Ci przekażemy.

DLA KOGO JEST SESJA ONLINE?


Sesja uzależnień online jest skierowana do osób, które z różnych przyczyn preferują uczestnictwo w tej formie zamiast wersji stacjonarnej. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy odczuwają obawy związane z sesjami bezpośrednimi lub nie mają wystarczającej ilości wolnego czasu, aby uczestniczyć w sesjach grupowych poza miejscem zamieszkania.

Sesja indywidualna oferuje możliwość uczestnictwa w spotkaniu bez konieczności mierzenia się ze swoim problemem w obecności innych. To również gwarancja pełnej dyskrecji oraz elastyczność w wyborze odpowiedniego dla siebie terminu.

Dzięki sesjom online, osoby zmagające się z różnymi wyzwaniami mają szansę skorzystać z terapii i wsparcia, niezależnie od swojego miejsca zamieszkania czy codziennego harmonogramu. To wygodne i efektywne rozwiązanie dla tych, którzy pragną rozwijać się w atmosferze bardziej intymnej i komfortowej.

Jeśli z powodu nadużywania alkoholu tracisz kontrolę nad swoim życiem, konieczne jest podjęcie decyzji, że chcesz poradzić sobie z tym problemem. Sesja przez Internet bardzo Ci to ułatwi. Udział w sesji pozwoli Ci zrozumieć problem, a także pożegnać się z nadużywaniem alkoholu w sposób bardzo skuteczny.

Jeśli chcesz przestać pić, nauczyć się żyć bez alkoholu i mieć poczucie wolność, sesja przez internet jest właśnie dla Ciebie.

Oferujemy kursy grupowe oraz indywidualne.

Zdecyduj się na sesję online


Warto podjąć walkę z nałogiem jak najszybciej.

Utrata kontroli nad własnym życiem nierzadko prowadzi do przykrych konsekwencji, zarówno w kwestiach zawodowych, jak i prywatnych.

Osoby z problemem alkoholowym obawiają się często stacjonarnych spotkań, dlatego możliwość skorzystania z sesji online jest kluczowa w procesie odzyskiwania wolności