Masz problem
z alkoholem?

Zobacz czym jest SESJA ONLINE

Co dzieje się podczas
seminarium?


Seminarium trwa około 6 godzin,
podczas których terapeuta – pomoże Ci dokładnie zrozumieć,
co robisz i dlaczego to robisz.
Możesz być zaskoczony tym,
co usłyszysz!

Zapisz się

Dlaczego Nasza metoda jest taka skuteczna?


W przypadku uzależnień metoda wyjaśni błędne przekonania, które utrzymują cię w mentalnej niewoli i położy kres uzależnieniu psychicznemu.

Jest to najważniejszy aspekt procesu rzucania picia, ponieważ bez tego elementu można rzucić picie tylko z wielkim trudem i cierpieniem.

Wskaźniki sukcesu wszystkich innych metod są tak niskie właśnie dlatego, że ignorują one psychiczne aspekty uzależnienia.

Zrób pierwszy krok już dziś


Pozwól nam sobie pomóc

Zapisz się na sesję

SESJA WYJŚCIA Z UZALEŻNIEŃ ONLINE JEST MOŻLIWA!


Nadmierne spożycie alkoholu dotyczy coraz większej liczby osób, które często aż do momentu utraty kontroli nad własnym życiem, nie zdają sobie z tego sprawy. Kluczem do poradzenia sobie z tym nałogiem jest dobranie odpowiedniej metody prowadzonej pod okiem doświadczonego specjalisty.

Jednym z takich specjalistów jest Maciej Kramarz, wykorzystujący metodę Easyway Allena Carra. Sam kiedyś przestał pić dzięki tej metodzie, a teraz pomaga innym zaskoczony tym, co usłyszysz!

Zaskakujące korzyści sesji online


Otrzymasz od nas kompleksową pomoc i wsparcie podczas całego okresu, kiedy będziemy pracować nad Twoim problemem.

Dzięki temu, że możesz nie wychodzić z domu, być w sobie znanym otoczeniu lepiej skupisz się na tym co Ci przekażemy.

Chcę przestać pić

DLA KOGO JEST SESJA ONLINE?


Sesja uzależnień online jest skierowana do osób, które z różnych przyczyn preferują uczestnictwo w tej formie zamiast wersji stacjonarnej. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy odczuwają obawy związane z sesjami bezpośrednimi lub nie mają wystarczającej ilości wolnego czasu, aby uczestniczyć w sesjach grupowych poza miejscem zamieszkania.

Sesja indywidualna oferuje możliwość uczestnictwa w spotkaniu bez konieczności mierzenia się ze swoim problemem w obecności innych. To również gwarancja pełnej dyskrecji oraz elastyczność w wyborze odpowiedniego dla siebie terminu.

Dzięki sesjom online, osoby zmagające się z różnymi wyzwaniami mają szansę skorzystać z terapii i wsparcia, niezależnie od swojego miejsca zamieszkania czy codziennego harmonogramu. To wygodne i efektywne rozwiązanie dla tych, którzy pragną rozwijać się w atmosferze bardziej intymnej i komfortowej.

Jeśli z powodu nadużywania alkoholu tracisz kontrolę nad swoim życiem, konieczne jest podjęcie decyzji, że chcesz poradzić sobie z tym problemem. Sesja przez Internet bardzo Ci to ułatwi. Udział w sesji pozwoli Ci zrozumieć problem, a także pożegnać się z nadużywaniem alkoholu w sposób bardzo skuteczny.

Jeśli chcesz przestać pić, nauczyć się żyć bez alkoholu i mieć poczucie wolność, sesja przez internet jest właśnie dla Ciebie.

Oferujemy kursy grupowe oraz indywidualne.

Zdecyduj się na sesję online


Warto podjąć walkę z nałogiem jak najszybciej.

Utrata kontroli nad własnym życiem nierzadko prowadzi do przykrych konsekwencji, zarówno w kwestiach zawodowych, jak i prywatnych.

Osoby z problemem alkoholowym obawiają się często stacjonarnych spotkań, dlatego możliwość skorzystania z sesji online jest kluczowa w procesie odzyskiwania wolności