...

Pomoc i FAQ

Metoda polega na badaniu i poprawianiu błędnych przekonań, które trzymają w pułapce wszystkie osoby, mające problem z alkoholem. Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: O metodzie Allena Carra.

Skuteczność metody Easyway Allena Carra wynosi ponad 90%, mierząc w trzymiesięcznym okresie związanym z gwarancją zwrotu pieniędzy.


Dzięki gwarancji każdy może przetestować nasze kursy bez ryzyka finansowego. Więcej informacji znaleźć można w zakładce Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Oczywiście, ale tylko po użyciu odpowiedniej metody. Kiedy ukończysz kurs Easyway, uwolnisz się od sztuczek, jakie alkohol robi z Twoim umysłem i pozbędziesz się ochoty picia alkoholu. Oznacza to, że możesz spotykać się z pijącymi nawet wtedy, gdy piją i nie masz ochoty do nich dołączyć.

Wiemy, że trudno w to uwierzyć – ale niezależnie od tego, czy jesteś otoczony przez pijących czy nie – będziesz szczęśliwym niepijącym.

Co więcej – nie zmienisz się w jednego z tych okropnych „zreformowanych pijących” – kogoś, kto rzuca picie, a następnie robi wykłady i poucza swoich pijących przyjaciół. Twoi przyjaciele, koledzy i rodzina będą zdumieni, jak łatwo poradzisz sobie z życiem jako szczęśliwy niepijący i nie poczujesz, że coś straciłeś, kiedy przestaniesz pić.

Kurs rzucenia alkoholu jest pierwszym i cieszącym się największym sukcesem programem Easyway Allena Carra. Z dumą możemy podkreślić, iż posiada on największą skuteczność i wiąże się z pełnym wsparciem oraz z 3 miesięczną gwarancją zwrotu pieniędzy.

Miliony ludzi skutecznie rzuciło nałogi dzięki metodzie Easyway Allena Carra. Najskuteczniejszy i najbardziej efektywny sposób rzucenia nałogu zapewniają nasze kursy, dlatego chętnie dajemy gwarancję zwrotu pieniędzy. Rzucasz picie alkoholu lub otrzymujesz pieniądze z powrotem.

Uczestnictwo w kursach skutecznie pomaga niezależnie od tego, czy w przeszłości czytałeś książki lub korzystałeś z innych produktów Allena Carra. Nawet, jeśli nie zdołałeś rzucić nałogu, korzystając z metody w innej formie, uczestnictwo w kursie Ci pomoże. Możesz zadawać pytania, uczestnicząc w kursach prowadzonych na żywo. Otrzymasz prawdziwe, jasne i oparte o życiowe doświadczenie odpowiedzi od osoby, która sama rzuciła picie korzystając z metody Easyway Allena Carra. Taka osoba przeszła dogłębne szkolenia, aby uzyskać tytuł wykwalifikowanego Starszego Terapeuty Easyway Allena Carra.

Zostanie Ci przedstawiona strategia umożliwiająca uwolnienie się od lęków, która pomoże Ci łatwo poradzić sobie z rzeczami wiodącymi do pokus. Będzie to możliwe, dzięki skutecznej psychologii skupionej na świadomym umyśle, wzmocnionej hipnoterapią na końcu kursu.

(Jeżeli zechcesz) będziesz miał możliwość podzielenia się swoim doświadczeniem z innymi uczestnikami, nierzadko zdając sobie sprawę, że nie jesteś jedyną osobą, która ma takie lęki i obawy.

Podczas kursu otrzymasz wszystko, co jest niezbędne, aby stać się szczęśliwym niepijącym człowiekiem. Gdyby się jednak zdarzyło, że będziesz potrzebował wsparcia po ukończeniu terapii, dodatkowa darmowa pomoc w postaci kursu, czy też rozmów telefonicznych będzie dostępna.

Zachęcamy do sprawdzenia zakładki Najbliższe kursy.

W kursie stacjonarnym lub online może uczestniczyć około 20 osób (chyba że zarezerwujesz kurs indywidualny).

Oferujemy prywatne kursy indywidualne. Prowadzimy też kursy indywidualne online, które są identyczne, ale odbywają się za pośrednictwem wideokonferencji bezpośrednio w Twoim domu.

Informacje o cenach kursów znaleźć można w zakładce Kursy.

Wspaniałą wiadomością jest to, że po kursie nie potrzebujesz żadnego wspomagania. Kurs ma na celu uwolnienie Cię bez żadnych leków, substytutów lub innych sztuczek. Dajemy Ci jasne instrukcje, gdy opuszczasz kurs, i jeśli będziesz ich przestrzegać, nigdy więcej nie będziesz pił. Kurs nie ma skutków ubocznych, a więc nie ma żadnych dodatkowych kosztów (zdrowotnych lub finansowych).

Wiele osób uważa, że rzucenie alkoholu jest trudne i nieprzyjemne, a takie przekonanie skutkuje dużym lękiem przed rzuceniem picia. Zerwanie z nałogiem nie jest jednak tak trudne jak ludzie sądzą.

Powszechnie błędnym przekonaniem jest to, że należy mieć silną wolę, aby rzucić alkohol. Samo to przekonanie potrafi bardzo utrudnić rzucenie nałogu. Czy naprawdę niezbędna jest silna wola, aby rzucić picie, czy raczej potrzebna jest zmiana perspektywy, aby tego dokonać?

Silna wola jest Ci potrzebna, aby powstrzymać się od robienia czegoś, czego pragniesz. Jeżeli czegoś nie chcesz robić, nie jest Ci potrzebna silna wola, aby tego nie robić. Trudność, z jaką wielu się mierzy, polega na tym, że pomimo tego, że chcą rzucić alkohol, równocześnie chcą nadal pić. Chcą pić, bo wierzą, że to daje im pewien rodzaj przyjemności i jest dla nich oparciem.

Metoda Easyway Allena Carra pokazuje pijącym, w jaki sposób ich pragnienie picia jest oparte na sztuczce – na tym jak alkohol wpłynął ich na mózg, gdy zaczynali „przygodę” z alkoholem. Możemy Cię nauczyć jak przestać pić i jak zmienić postrzeganie picia w taki sposób, aby całkowicie wyeliminować pragnienie spożywania alkoholu. Bez pragnienia picia, nie potrzebna jest silna wola, aby je rzucić. Dołącz do milionów ludzi, którzy rzucili picie dzięki tej prostej, niewymagającej spożywania żadnych medykamentów metodzie.

Wiele osób uważa, że picie alkoholu uwalnia od stresu, i że w stresującej sytuacji ciężko jest rzucić alkohol. Prawda jest taka, że picie jest powodem stresu.

Być może wierzysz, że picie uwalnia od stresu i pomaga w zmaganiach z lękami. Każdy kto tak uważa, będzie chciał się napić w trudnych sytuacjach, a to pragnienie bardzo utrudni rzucenie picia. Ale czy na pewno sięganie po alkohol uwalnia od stresu, czy chodzi w tym o coś innego?

Gdyby picie uwalniało od stresu, słusznie można by oczekiwać, że pijący będą lepiej radzili sobie ze stresem niż osoby niepijące, ale tak nie jest. W rzeczywistości, badania pokazują, że pijący są o wiele bardziej zestresowani i cierpią w dużo większym stopniu z powodu lęków niż osoby niepijące.

Metoda Easyway Allena Carra pomaga zrozumieć jak alkohol oszukuje mózg. Ta sztuczka polega na wprowadzaniu w błąd pijącego, który postrzega picie, jako wyzwoliciela od stresów, gdy tak naprawdę jest ono przyczyną stresu. Możesz całkowicie pozbyć się pragnienia picia w sytuacjach stresowych, a bez pragnienia picia, posiadanie silnej woli nie jest konieczne, aby to rzucić.

Skuteczność naszych kursów jest zdumiewająco wysoka. Wynosi ponad 90%, mierząc ją w trzymiesięcznym okresie związanym z gwarancją zwrotu pieniędzy. Równocześnie niezależne badania naukowe publikowane w czasopismach poddanych recenzji akademickiej wskazują, że nawet po 12 miesiącach skuteczność metody przekracza 50%. Oprócz wsparcia telefonicznego po zakończonym kursie, dajemy również dwie bezpłatne dodatkowe sesje dla osób, które by tego potrzebowały – sesje te są częścią gwarancji zwrotu pieniędzy.

Jeżeli nie rzucisz picia alkoholu po ukończeniu kursu, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Kursy cechują się skutecznością niezależnie od tego, czy korzystałeś wcześniej z innych produktów Allen Carr’s Easyway. Niezależnie od tego, czy zrobiłeś sobie przerwę na krótki czas, czy nie udało Ci się całkowicie zerwać z nałogiem, kurs będzie dla Ciebie pomocny – dlatego też nadal będzie obowiązywała gwarancja zwrotu pieniędzy.

Na zakończenie kursu przeprowadzamy krótką sesję delikatnej hipnoterapii/czasu odprężenia – zaplanowanego, aby wzmocnić to, czego się nauczyłeś w głównej części kursu, oraz aby rozwiać wszelkie pozostałe wątpliwości.

Jest to sesja dla odprężenia, a nie głęboka hipnoza. Nie zostaniesz wprowadzony w stan transu. Jest to za każdym razem przyjemny czas relaksu i odprężenia.

TAK. Dobra wiadomość jest taka, że ta metoda zadziałała w Twoim przypadku. Zła wiadomość jest taka, że w pewnym momencie stałeś się zbyt pewny siebie lub swobodny w kwestii alkoholu. Pewnie pomyślałeś, że wypijesz „tylko jednego”, zapomniałeś dlaczego chciałeś rzucić picie, albo omyłkowo sięgnąłeś po drinka w chwili kryzysu i stresu. W takich okolicznościach może być trudno, aby książka po raz drugi zadziałała swoją „magią”. Kurs pozwoli Ci się uwolnić – i co ważniejsze – pomoże Ci tym razem pozostać wolnym.

Kurs może pomóc, ponieważ możesz zadawać pytania, kiedy tylko przyjdą Ci do głowy. A otrzymasz prawdziwą, bezpośrednią, prostą odpowiedź od kogoś, kto sam stosował metodę Easyway Allena Carra i przeszedł kompleksowe szkolenie, aby stać się wykwalifikowanym Starszym Terapeutą Easyway Allena Carra.

Zostanie Ci przedstawiona strategia, która pomoże Ci przełamać strach i z łatwością poradzić sobie z tym, co wcześniej mogło prowadzić do pokusy. Odbywa się to przy użyciu potężnej psychologii skierowanej do świadomego umysłu, wzmocnionej pod koniec kursu przez hipnoterapię.

Istnieje również gwarancja zwrotu pieniędzy, więc nie masz nic do stracenia!

Kursy rzucenia picia są skuteczne, niezależnie czy próbowałeś użyć metody w przeszłości. Nawet jeśli nie udało Ci się przestać pić wcześniej, nasz kurs będzie w sam raz dla Ciebie. Kursy nadal są najpotężniejszym i najskuteczniejszym zastosowaniem metody Easyway Allena Carra – stąd nasza zdolność i gotowość do zaoferowania gwarancji zwrotu pieniędzy. Kurs jest sercem i duszą metody Allena Carra i szczyci się najwyższym 90% wskaźnikiem sukcesu, pełną gwarancją zwrotu pieniędzy oraz pełnym wsparciem po kursie dla tych nielicznych, którzy tego potrzebują.

Możesz zadawać pytania podczas całego seminarium na żywo, a otrzymasz prawdziwą, bezpośrednią odpowiedź od kogoś, kto sam stosował metodę Easyway Allena Carra, aby rzucić picie i przeszedł kompleksowe szkolenie, aby stać się wykwalifikowanym Starszym Terapeutą Easyway Allena Carra.

Zostanie Ci przedstawiona strategia, która pomoże ci przełamać lęki i łatwo poradzić sobie z tym, co wcześniej mogło prowadzić do pokusy. Odbywa się to przy użyciu potężnej psychologii skierowanej na świadomy umysł, wzmocnionej pod koniec seminarium hipnoterapią. Będziesz mógł podzielić się swoimi doświadczeniami (jeśli chcesz) z innymi uczestnikami, często zdając sobie sprawę, że nie jesteś jedynym, który ma konkretne obawy i lęki.

Mimo, że podczas jednego kursu otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz, aby stać się szczęśliwym niepijącym, jeśli będziesz potrzebował wsparcia po opuszczeniu nas, dostępne są bezpłatne kursy uzupełniające i wsparcie telefoniczne.

Masz inne pytanie? Skontaktuj się z nami!

kontakt@allencarr.com.pl +48 71 307 32 27
Facebook
Instagram
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.